Jak začít s úpravami

Pokud si nemůžete dovolit upravit Vašeho miláčka najednou, zde je jakýsi stručný návod, jak začít a postupně pokračovat, tak abyste byli spokojeni vy a auto se líbilo i vašemu okolí.

Protože jak známo, kola dělají auto, určitě je dobré začít výběrem alu disků. Pokud máte již kola vybraná či koupená, je na čase poohlédnout se po nižších sportovních pružinách, nebo po podvozku. Většina má TUV a není tak problém ani na silnici s policií, ani na STK. To je základ, kterým nic nezkazíte a auto bude vypadat mnohem lépe, navíc bude i podstatně více funkční, pokud si potrpíte na sportovní jízdu.

Vyloženě špatným začátkem je, když nakoupíte hromady spoilerů a křídel a přitom jezdíte na „plecháčích“. Také to není zadarmo a disky s podvozkem za podobnou sumu dnes již vcelku bez problémů pořídíte. Čas na různé nárazníky a spoilery jistě přijde, ale není dobré s nimi začít.

Když zatoužíte po sportovním zvuku, určitě je v této fázi čas na nějaký ten laďáček, nebo laďáčky. I ty nabízíme v mnoha variantách včetně s TUV a opět s nimi můžete jezdit bez obav s policie či STK. No a pokud toho ještě nemáte dost, můžete se začít zaobírat výše zmíněným „kabátem“, dále pak nějakými decibely navíc apod.

Jestliže jste začátečníci a nemáte úplně jasnou představu, rádi se s Vámi uvidíme u nás na firmě, třeba jen k nezávazné konzultaci.

Stačí se poohlédnout směrem na západ, kde tuning frčí daleko déle než u nás. Z dálky slyšíte zvuk motoru či výfuku, pak se přiblíží něco složeného k zemi na slušných kolech a palec jde nahoru, kolemjdoucí se rádi ohlédnou 🙂 a nemusí to v prvopočátku ani tak moc stát.