GALERIE UPRAVENÝCH AUT

Tady můžete zkouknout ukázky naší práce. Pochopitelně nějak to vše před mnoha a mnoha lety začalo a postupem času jsme se zdokonalovali, takže i výsledky tomu začali odpovídat. Kdo z vás ale začátky tuningu v ČR pamatuje, moc dobře ví že to byl mnohdy punk. A někdy jsme také museli dělat to, co si zákazník přál a s čím jsme se ne zrovna ztotožňovali.

Pozor! Někdy možná nad některými staršími obrázky zamáčknete slzu, protože metody a postupy bývaly občas brutální, ale o to lepší pak byl výsledek 🙂

 

2012

Ford Mondeo 2010

Lehčí úprava Mondea – zadní nárazník jsme osadili difuzorem od Riegera, olakovali ho do kombinace bílé s černým matem a vytvořili duplexní výfuk tak, abychom vyplnili otvory pro koncovky, které dělá pan Rieger v difuzoru poměrně velké. Zadní světla a blikače dostala tmavší, kouřový nádech. Na předku jsme do černého matu olakovali chromové části, aby vše korespondovalo s celkovou vizáží auta.

VW Bora(t) Variant

Decentně jsme upravili VW Borat Variant 🙂

Šupli jsme na něj přední světla Angel Eyes s xenony, zadní LED světla, potah kapoty, stavitelný podvozek, disky – repliky BBS (vpředu 8,5×17″ / vzadu 10×17″).

Úprava řídící jednotky přinesla zvýšení výkonu na 125kW z původních 96kW.

Autí jsme ozvučili značkou Digital Designs (přední kompa, zesilovač + subwoofer v boxu).

Seznam použitých doplňků: