SHOWROOM TUNING HIFI
REVILO AUTO ® TUNINGTo musíte vidět!

NAŠE SPECIALIZACE

Revilo Auto Vám pomůže splnit vaše tuningové sny

Dokážeme Vašeho miláčka na přání oplastovat, nebo olaminovat, přestavět celou karoserii k nepoznání včetně vestavby jiných světel, snížit střechu (tzv. chop top) atd.

Roztáhneme mu trochu blatníky, abyste si mohli dovolit jakkoliv široké disky a pneu. Pokud Vám nestačí „trochu“, což je asi do 2,5cm, tak mu pomůžeme víc a navaříme mu širší lemy (v takovém případě je to bez omezení, třeba i 20cm na každou stranu). Taky mu dáme drsnější výraz - navaříme a vytvarujeme mu kapotu a třeba do ní uděláme i nějakou tu „díru“, ať se mu líp dejchá, když už je naštvanej (samozřejmě s pomocí sportovních filtrů a přímých sání). Dozadu mu dáme výfuků kolik chcete a kam chcete, ať sousedi vědí, kdy se vracíte. O kolech a pneu se snad zmiňovat nemusíme, na výběr je jich spousta. Umíme ho taky poslat k zemi, ať už na trvalo, nebo na štelovacím či vzduchovém podvozku.

Prostě a jednoduše: vše, co si u nás koupíte, Vám taky k Vaší spokojenosti namontujeme.

Prohlédněte si příklady prací, které běžně provádíme:

Kromě přímých úprav a zásahů do motorů tedy umíme téměř vše.

S auty zkrátka umíme dělat psí kusy a hranice úprav neexistují, snad jen v peněžence. Ale Ti z Vás, co nás už znají, vědí, že i k ní se chováme slušně :-)

Pokud Vás cokoliv zajímá, zavolejte nám, nebo nám pošlete mejlíka (info@reviloauto.cz). Jestliže potřebujete znát odpověď na Vaši otázku hned, je lepší, když si zavoláte, ne vždy máme čas odpovídat na maily okamžitě (denně ale určitě ano).

REVILO AUTO ® LOGO JE REGISTROVANOU OCHRANNOU ZNÁMKOU SPOLEČNOSTI REVILO AUTO S.R.O.
COPYRIGHT © 2000-2012 REVILO AUTO S.R.O., ALL RIGHTS RESERVED
WWW.REVILOAUTO.CZ
POWERED BY 2NEMAN
GFX ENGINE V 5.0